معرفی ابزار آلات

10 ابزاری که یک عمر برای شما کار می کنند

معرفی 10 ابزاری که یک عمر برای شما کار می کنند

بسیاری از ابزارهایی که امروزه تولید می‌شوند در مدت زمان نسبتاً کوتاهی خراب می شوند. هنگام خرید ابزار, برند های موفق و خوشنام مورد توجه قرار می گیرند, همچنین ما معمولا دنبال ابزاری هستیم که ضمانت داشته باشد. در اینجا 10 ابزاری آورده شده است که با گارانتی مادام العمر ارائه می شوند و می توانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید. البته این ابزار ها در بازارهای جهانی عرضه می شوند و صرفا جنبه معرفی دارند زیرا که بسیاری از این ابزارها در بازار ایران موجود نیستند. برای مطالعه راهنمای خرید ابزار می توانید مقاله هنگام خرید ابزار چه نکاتی را باید در نظر گرفت را در سایت فرهان ابزار مشاهده و مطالعه نمایید.

کیت ابزار خانه صنعتگر (Craftsman)

 

کیت ابزار خانگی Craftsman
بیایید با آنچه مسلماً مشهورترین ضمانت مادام العمر صنعت ابزار است شروع کنیم: ابزارهای دست ساز . برند نمادین Craftsman طی سال‌ها فراز و نشیب‌هایی که در کار خود داشته ، اما خوشبختانه توانسته گارانتی مادام‌العمر و ابزارهای مکانیکی بی‌خطر بسازد.

DeWalt 5-in-1 Multi-Tacker و Brad Nailer

مجموعه ابزار برقی Ridgid
بسیاری از مردم تصور می‌کنند که Ridgid برند فروشگاه The Home Depot می باشد، اما ابزارهای برقی آن‌ها در واقع تحت مجوز TTI شرکت صنایع Techtronic، Ltd. هستند. این ترکیبی از تخصص تولید و تخفیف‌های فروشگاه‌های بزرگ به آن‌ها اجازه می‌دهد تا گارانتی مادام‌العمر برای ابزارهای برقی Ridgid، مانند این کیت ترکیبی پنج تکه، ارائه دهند. ظرف 90 روز پس از خرید ثبت نام کنید، و اگر مشکلی با ابزار Ridgid داشتید، می توانید آن را برای سرویس ارائه دهید.

ست ابزار مکانیک هاسکی (Husky)

ست ابزار مکانیک Husky
هاسکی برند دیگری است که سعی به ایجاد شهرت و اعتماد دارد. مجموعه ابزار مکانیک آنها نمونه کاملی از این موضوع است. با شعار: “گارانتی مادام العمر بدون سوال، بدون نیاز به رسید”، آنها به دست اندرکاران و متخصصان این امکان را می دهند که بدانند پشت ابزارهای خود ایستاده اند.
Gerber 12-in-1 Multi-Tool
بسته 12 در 1 چندگانه Gerber
ابزارهای چندگانه در دنیای DIY (خودت انجامش بده) کار می کنند. تیغه چاقوی شکسته یا انبردست خارج از تراز می‌تواند به سرعت یک ابزار چندگانه خوب را به یک چیز بی استفاده تبدیل کند، بنابراین مدلی مانند این Gerber 12-in-1 را با ضمانت مادام العمر انتخاب نمایید.

ترکیب ابزار قدرت Ridgid
منگنه و میخ کوب بادی 5 در 1 DeWalt
DeWalt یک نام تجاری بسیار با سابقه و مشهور می باشد. دی‌والت که در حال حاضر متعلق به بلک اند دکر است، یک نسخه مقاوم‌تر از خط تولید B&D می باشد.  این محصول در کل مشکلات کمتری دارد و کمتر به گارانتی نیاز خواهید داشت. با این اوصاف، هر گونه گارانتی برای ابزاری با این تعداد قطعات متحرک، پشتیبانی جالبی از طرف یک سازنده است!
تیر شکاف ابزار یراق
تبر شکاف فیسکار (Fiskars)
هرکسی که حیاط و تعدادی درخت داشته باشد، دیر یا زود از تبر با کیفیت استفاده خواهد کرد. با استفاده زیاد، مهم است که تیغه روی تبر شما تیز و برنده باقی بماند. دسته های تبرهای ضعیف اغلب متورم یا شکافته می شوند. تبر شکاف Fiskars از ضمانت مادام العمر پشتیبانی می کند و بسیار با دوام است.

ست آچار میلواکی SAE (Milwaukee)

ست آچار میلواکی Milwaukee
ممکن است برای اقلامی مانند آچار هلالی (فرانسه) گارانتی مادام العمر آسان به نظر برسد. از این گذشته، آنها اساساً یک صفحه فلزی هستند. اما تفاوت در ماشینکاری و پرداخت به این معنی است که تولید کنندگان آچارهای با کیفیت می توانند ضمانت مادام العمر محصول خود را ارائه دهند. طراحی مجموعه 15 تکه Milwaukee را برای یک فروشگاه یا ابزار خانگی با کیفیت، با ضمانت نامه بررسی کنید.

 ویلتون ویز (Wilton Vise)

ویلتون وایز (Wilton Vise)
آیا احتمالاً به گارانتی برای گیره خود نیاز دارید؟ با نگاهی به مشخصات و ساختار محکم این گیره 6 اینچی ویلتون ، بعید به نظر می رسد خرابی درکار باشد تا به گارانتی نیاز داشته باشد. اما با توجه به قیمت در یک دستگاه با کیفیت ، آیا دلیلی وجود دارد که گزینه‌ای که فاقد این نوع امنیت است استفاده کنید؟

میخکوب قاب شارژی هیتاچی

میخکوب قاب شارژی هیتاچی/متابو
در اکتبر 2018، ابزار برقی هیتاچی به Metabo/HPT تغییر نام داد. اسمش عوض شده ولی گارانتی ثابت می ماند! میخ‌کوب های هیتاچی/متابو برای بسیاری از حرفه‌ای‌ها انتخابی مناسب است. این به دلیل ضمانت مادام العمری است که این دستگاه ها ارائه می کنند.

مطلب پیشنهادی: انواع میخکوب و کاربرد ها و تفاوت های آن ها

میخکوب قاب شارژی هیتاچی/متابو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *